תאונות דרכים

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בישראל בשנת 2019 אירעו 12,583 תאונות עם נפגעים, ירידה של כ-0.2% משנת 2018 שבה אירעו 12,557 תאונות עם נפגעים. סך התאונות בשנת 2019 גרמו ל-22,695 נפגעים.

חשוב לציין כי בכל תאונת דרכים, יש מרכיב של זכויות פיצוי לנפגעי גוף עם תקופת התיישנות לא קצרה שעומדת על 7 שנים מיום קרות התאונה. פיצוי מחברות הביטוח מתקבל על ידי תביעה של ביטוח החובה של הנהג או במקרים אחרים יש להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח של הנהג הפוגע או קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות.

תאונות דרכים רבות הן תאונות בדרך מהעבודה או לעבודה ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו ולראות האם יש לערב בטיפול בפיצויי הגוף מול חברת הביטוח, גם פניה לביטוח הלאומי כתאונת עבודה על כל המשתמע מכך.

במקרה של תאונת דרכים, יש חשיבות גבוהה לתיעוד הטיפול הרפואי בנפגע והערכת הנזק הרפואי בצורה מקצועית. אם נפגעתם בתאונת דרכים, יש להבין כי הטיפול ברכיב הפיצוי על נזקי גוף הוא טיפול מורכב שדורש התייחסות משפטית, משולבת עם בחינה רפואית מושכלת על מנת להגיע לשיעור הפיצוי הגבוה ביותר.

כמעט כל מעורבות בתאונת דרכים, היא תאונה שיכולה להוביל לפיצוי עבור נזקי גוף, בהתאם להתנהלות נכונה וכמובן לחומרת הנזק הגופני, אם ישנו. כל נפגע בתאונת דרכים, גם אם הוא אשם בתאונה זכאי לפיצוי.  אנו ממליצים ללקוחותינו לא להזניח את הטיפול בתביעות גוף על תאונות דרכים.

משרדנו מתמחה בהשגת הפיצויים המרביים עבורך ועבור משפחתך.

גם לנו האינטרס להשיג פיצויים מקסימליים כיוון ששכרנו מבוסס על הצלחה ואנו נלחם למצות את מלוא הזכויות עבורך ועבור משפחתך.