משרד עורכי דין יעקב (קובי) כהן

משרד עורכי דין יעקב (קובי) כהן הוקם בשנת 2010. המשרד מתמחה בתיקי נזיקין, תאונות דרכים, נפגעי עבודה, ביטוח לאומי, פיצויים בגין רשלנות ומפגעים, תביעות ביטוח ורשלנות רפואית.
המשרד מונה שישה עורכי דין מקצועיים בתחום נזקי הגוף ומנהל מאות תיקי נזיקין בשנה, מייצג בבתי המשפט ובוועדות רפואיות.
צוות המשרד ועו"ד יעקב (קובי) כהן, העומד בראשו, מהווים כתובת אחת, אחראית, אמינה ומקצועית לטיפול בכל ההיבטים המשפטיים ומיצוי הזכויות מול המוסדות השונים עבור לקוחות המשרד תוך שמירה על ערכי משרד "בוטיק" ויחס חם ואישי לכל לקוח.

הלקוח במרכז

"כשהתחלתי את דרכי המקצועית התלבטתי בין לימודי רפואה ועריכת דין. הרצון להיות חלק משמעותי בחיים של אנשים ולסייע להם, במיוחד ברגעים קשים, הינה זכות גדולה. אני כמובן מתפרנס מעבודתי, אך אין בכך להפחית מתחושת השליחות והזכות, בסיוע וייצוג אלפי אנשים. כאשר בני שואל אותי בבוקר לאן אני הולך, או מדוע חזרתי מאוחר אני מסביר שאבא הלך לעזור לאנשים. כך אני רואה את הדברים. לפני כל תיק נמצא האדם עצמו אשר עבורו ההליך מורכב, מלווה בקשיים וחוסר וודאות. הקשר האישי והישיר עם הלקוח הוא הבסיס עליו אני בונה את כל ניהול התיק. בהבנה זו, אני משקיע זמן ומשאבים רבים בלקוח עצמו, בהשפעה של האירועים על חייו, על בריאותו, תפקודו הכללי והתעסוקתי, ולא פחות חשוב, ההשפעה על בני משפחתו ועתידם. בדרך זו בלבד אני מתחייב להוביל ולייצג"

ניסיון לצד הישגים

לאורך השנים צבר המשרד ניסיון עשיר בהופעות בבתי המשפט ובתי הדין בישראל, ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הבריאות, פטור ממס הכנסה, חברות הביטוח ובהליכים נוספים הקשורים לנזקי גוף ותביעות למימוש זכויות.
משרד עורך דין יעקב (קובי) כהן הוביל להישגים רבים, לצד תקדימים משפטיים ופיצויים בסך כולל של מאות מיליוני שקלים ללקוחות המשרד.

מצוינות מקצועית

אנו יודעים שהשקעה בפרטים הקטנים מביאה להשגת תוצאות גדולות. משרדנו נלחם בכל קרב, קטן או גדול, ככל שיהיה, ומלווה את לקוחותינו "צעד-צעד" לעבר השגת המטרה במקצועיות ונחישות עד להשגת תוצאות מרשימות ופיצויים משמעותיים.
היקף הלקוחות המרוצים, הפרסומים וההצלחות המשפטיות בתיקים שמשרדנו ניהל מעידים עלינו יותר מכל דבר אחר.